Odbojakaši Srbije otputovali za Orlean, Krecu poveo 18 igrača

Instalirajte iOS ili Android aplikaciju Srbija Vesti

Foto: Pexels/ ilustracija

Odbojkaška reprezentacija Srbije otputovala je danas u Francusku, gde će igrati na utakmice druge sedmice Lige nacija, a selektor George Krecu će u Orleanu moći da računa na 18 igrača.

Srbija će ove nedelje u Orleanu igrati protiv Japana, Kube, Francuske i SAD.

Posle prve sedmice takmičenja, Srbija ima tri pobede i jedan poraz i peta je na tabeli Lige nacija sa devet osvojenih bodova.

Na spisku selektora za utakmice u Orleanu su:

Tehničari: Nikola Jovović, Vuk Teodorović i Aleksa Batak;

Korektori: Veljko Mašulović, Dušan Nikolić i Aleksandar Šoša;

Libera: Vukašin Ristić i Stefan Negić;

Blokeri: Aleksandar Nedeljković, Nemanja Mašulović, Aleksandar Stefanović, Stefan Kokeza i Andrej Rudić;

Primači: Pavle Perić, Nikola Brborić, Vuk Kulpinac, Lazar Marinović i Zeljko Ubiparip.

Podelite vest

Tagovi

Povezane vesti:

guest
0 Коментари
Oldest
Newest Most Voted
Povratne informacije unutar teksta
Prikaži sve komentare
0
Radujemo se vašem mišljenju, ostavite komentarx
()
x