Odbojakaši Srbije otputovali za Orlean, Krecu poveo 18 igrača

Odbojkaška reprezentacija Srbije otputovala je danas u Francusku, gde će igrati na utakmice druge sedmice Lige nacija, a selektor George Krecu će u Orleanu moći da računa na 18 igrača. Srbija će ove nedelje u Orleanu igrati protiv Japana, Kube, Francuske i SAD. Posle prve sedmice takmičenja, Srbija ima tri pobede i jedan poraz i […]